en

Mobilní verze alkohol testu - popis alkulačky

Jedná se o kvalitní, rychlou, jednoduchou aplikaci pro zjištění přibližné hodnoty alkoholu v krvi neboli jinak řečeno tak zvaný on-line alkohol test. Tato aplikace Vám dle vámi jednoduše zvolených hodnot vypočítá hodnotu alkoholu v krvi vypsán v promile. Ale nejen to! Zobrazí Vám i dobu přibližného odbourání alkoholu, který lze vidět na grafu vývoje hladiny alkoholu v krvi v dané hodině. Tedy kdy můžete znovu usednout za volant. Je zde i možnost pohybu po grafu pomocí šipek a tím získat informaci o libovolné hodině jakým množstvím promile disponovala. Důležité je mít na paměti, že tyto hodnoty nejsou závazné.

Důležité: Pro chod aplikace je nutné mít nainstalován ve Vašem mobilu AdobeAir!

Náhled mobilní aplikace alkulačka "Alkohol tester"

Alkohol test - alkulačka
První krok: Alkohol test započneme uvedením začátku pití alkoholu spolu s naší tělesnou váhou a následně zvolíte pohlaví.   Druhý krok: Do vybraných hodin si uživatel volí počet a obsah pití. Posuvník slouží k posunu pomocí šipek po hodinách a pití.   Třetí krok: Výsledný graf vývoje hladiny alkoholu v krvi spolu s vrcholem dosaženého promile. A orientačním času usednutí za volant.

Recenze alkohol testu, alkulačky

Dle Vašich reakcí můžeme říct, že alkulačka (alkohol test) se těší velké oblíbenosti. Její předností je jednoduchost, rychlost, přehlednost a taky jeho přesné výpočetní tabulky. O samotných reakcí na aplikaci se můžete dočíst zde: Alkulačka "Alkohol tester", budeme rádi za další reakce a připomínky k samotné aplikaci. Team vývojářů aplikace a prodejci značkových digitálních alkohol testerů alkohol-tester.cz. Tato alkulačka slouží pouze jako informační aplikace pro hodnotu zbytkového alkoholu v krvi! V žádném případě nenahrazuje digitální detektory alkoholu!

aplikace alkulačka na google play

aplikace alkulačka na app store

Návod k použití krok po kroku

Pokud hledáte návod nebo pomoc s použitím klikněte zde "Návod", kde je podrobně popsán návod k aplikaci "alkulačka" krok po kroku.