en

Alkohol tester - Alteon

Jedná se o novinku mezi alkohol testery, která byla uvedena na ČR trh koncem roku 2014. Díky svým vlastnostem a ceně lze tento alkohol tester využít jako osobní alkohol tester, ale taky i pro firmy k orientační dechové zkoušce. Přesvědčte se i Vy o jeho kvalitě a všestranosti.


Popis alkohol testeru "Alteon"

Důležitým prvkem Alteonu je Fuel Cell technologie, která využívá elektrochemickou reakci prvku platiny vůči molekulám etanolu. Tuto spolehlivou technologií jsou vybaveny i policejní alkohol testery a všechny profesionální alkohol testery. A proto tento alkohol tester je vhodný cenově jak pro osobní využití, tak i jeho vybaveností je vhodný i pro firmy k orientační dechové zkoušce. U tohoto alkohol testeru Odpadá trápení s dokupování alkalických baterií. Alteon je totiž vybaven dobíjející baterií (z Nokie), kdy tento alkohol tester dokáže i upozornit na nízký stav baterie a následně je snadno dobíjen přes micro USB kabel. Alteon se pyšní rozsahem měření od 0 až po 5.00 promile s velkou přesností měření +/-0.06 promile se zobrazením výsledku na dvě desetiná místa. Alteon disponuje dvoubarevným LCD displejem, kde v případě pozitivního výsledku měření na zbytkový alkohol v dechu testované osoby se jinak modrý displej změní na červeně podsvícený a tím se dosáhne i efektivnějšího vizuálního upozornění jak si lze povšimnout i na obrázku níže. Tento alkohol tester preferuje nízkou hmotností, jednoduchostí, kvalitou, přesností a intuitivním ovládáním. Alteon disponuje i pamětí deseti posledních měření, které lze snadno zobrazit pomocí dvou bočních tlačítek. V balení naleznete "Alteon", 1 ks dobíjecí baterie, 1 ks USB dobíjecího kabelu, 2 ks náustků je možné si jich objednat i více, záruční list a Český návod k obsluze.

Parametry Alteonu

* Fuel Cell elektrochemický senzor - podobné jako u profesionálních a policejních testerů.

* Dobíjení baterie přes micro USB kabel s upozorňující signalizací vybité barie.

* Obsahuje paměť pro deset posledních měření s jednoduchou obsluhou jedním tlačítkem.

* Rozsah měření (0,00 - 5.00 promile), přenost měření (+/-0.06 promile).

* Skvělý design a funkce (při naměřeném alkoholu v krví, se displej rozsvítí červeně).

* Přesný výsledek měření je zobrazen na dvě desetinná místa.

* Dobře čitelný LCD displej s automatickým vypnutím alkohol testeru.

* Čas přípravy k testu 10s, délka testu 3s, doba regenerace 15s.

* Provozní teploty (+5°C až +45°C)

* LCD displej s rozměry (120mm x 60mm x 10mm) "2.2" - dvoubarevný

* Li-ion 3.7V dobíjecí baterie, celková hmotnost Alteonu je (70g).


Galerie Alteonu

Alteon

Objednejte

Více informací o samotném Alteonu naleznete zde "alkohol tester - Alteon". Alkohol tester Alteon naleznete dále například i u oficiálních prodejců jako jsou alkohol-tester.cz a alkohol-tester.as.

Pokud máte zájem o koupi alkohol testeru Alteon, tak tuto možnost naleznete zde "Koupit alteon". Obsah balení je uveden výše v části přednosti a výhody alkohol testeru "Alteon". Pokud chcete zjistit více o Alteonu tak neváhejte kontaktovat obchodní asistentku na "kucerova (zavinac) alkohol-tester.cz"